close icon
page-title
Rick i Morty
Rick i Morty 2013 - serial CDA Lektor PL

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Rick and Morty
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Chris Parnell

Rick i Morty 2013 - serial CDA Lektor PL

star8.7
9365Ocen
date2013

Sezony

Skomentuj

 • avatar

  BingeBuddy

  |5 godziny temu
  oglądam jednocześnie to i Akademia Pana Kleksa leci na drugim ekranie bo kolega mówi że to gniot
 • avatar

  FlickFanatic

  |7 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  MysterySeeker

  |7 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  BagietkaLukas

  |12 dni temu
  Ok zrobie wszystko żeby ktoś tylko mi wytłumaczył jak odpalić to bo ja mam reklamy tylko..
 • avatar

  LukasPicasso

  |13 dni temu
  Chipsy 👍 Popcorn 💬
 • avatar

  NocturnalWatcher

  |14 dni temu
  Dobrze jest lecimy tu chłopaki dobrze robią dobrze jest

Oficjalny zwiastun

Spis treści

"Rick i Morty" super seriale (2013)

fajne seriale animowane "Rick i Morty" to prawdziwy hit ostatnich lat. Produkcja ta zdobyła uznanie widzów na całym świecie i jest uznawana za jeden z najlepszych seriali animowanych w historii.

"Rick i Morty" to serial komediowy skierowany do starszych nastolatków i dorosłych widzów. Opowiada o przygodach ekscentrycznego naukowca Ricka i jego nieśmiałego wnuka Morty'ego, którzy razem przeżywają szalone przygody w różnych zakątkach wszechświata.

To, co wyróżnia "Ricka i Morty'ego" to absurdalne, czarne humor, parodia konwencji filmów sci-fi oraz złożone, wielowarstwowe postacie. Twórcy serialu nie boją się poruszać kontrowersyjnych tematów i wciągać widza w surrealistyczne historie pełne zwrotów akcji.

Zobacz "Ricka i Morty'ego" za darmo

Serial animowany “Rick i Morty” to prawdziwa gratka dla fanów animacji, którzy lubią mroczny humor i nieszablonowe historie. Gdzie można obejrzeć serial za darmo z polskim lektorem?

Na szczęście istnieje kilka opcji, by poznać perypetie Rika i Morty’ego bez płacenia. Serial jest dostępny legalnie i za darmo m.in. w serwisie YouTube. Znajdziemy tam większość odcinków z polskim dubbingiem.

Rick i Morty

"Rick i Morty" fajne seriale za darmo (2013)

“Rick i Morty” to animacja, która zdobyła uznanie widzów na całym świecie za sprawą czarnego, absurdalnego humoru i parodii konwencji science-fiction. Gdzie można obejrzeć ten serial za darmo po polsku?

Na szczęście wiele odcinków “Ricka i Morty’ego” jest dostępnych legalnie i za darmo w Internecie. Serial można oglądać m.in. na kanale Adult Swim w serwisie YouTube, gdzie znajdziemy odcinki z polskim lektorem.

Warto dodać, że “Rick i Morty” to serial tylko dla dorosłych widzów. Produkcję cechuje czarny humor, wulgaryzmy, przemoc i seks, więc z pewnością nie jest odpowiednia dla dzieci.

"Rick i Morty" seriale z różnych stron świata (2013)

“Rick i Morty” to amerykański serial animowany, który zdobył popularność na całym świecie. Produkcję cechuje specyficzny, czarny humor i parodia konwencji science-fiction.

Twórcy serialu nie boją się kontrowersji i poruszania trudnych tematów. Dlatego “Rick i Morty” podbił serca widzów w wielu krajach, którzy doceniają absurdystyczny charakter animacji.

Serial jest dostępny z polskim dubbingiem, co pozwoliło dotrzeć do jeszcze większego grona fanów. Niektórzy uważają nawet, że polska wersja językowa jest jedną z najlepszych na świecie.

"Rick i Morty" fajne seriale dla nastolatków (2013)

Serial “Rick i Morty” z pewnością można zaliczyć do grona fajnych i popularnych produkcji wśród nastolatków. Opowieść o szalonym naukowcu i jego nieśmiałym wnuku idealnie trafia w gusta młodych widzów.

“Rick i Morty” to połączenie czarnego humoru, parodii sci-fi i nieoczywistych zwrotów akcji. Twórcy poruszają kontrowersyjne tematy i nie unikają wulgaryzmów, przemocy czy seksu. Dlatego animacja przeznaczona jest wyłącznie dla dorosłych.

Mimo to zdobyła popularność wśród starszych nastolatków, którzy lubią absurdalną rozrywkę pełną niespodziewanych momentów. Jeśli więc szukasz serialu na miarę swoich zainteresowań, koniecznie sprawdź “Ricka i Morty’ego”!

Rick i Morty

"Rick i Morty" animacja z USA (2013)

“Rick i Morty” to amerykański serial animowany, który w ciągu kilku lat od debiutu w 2013 roku zdobył status kultowej produkcji. Za jego powstanie odpowiada Justin Roiland oraz Dan Harmon.

Styl animacji nie jest może najbardziej wyszukany, ale kompensuje to inteligentny humor i złożone postacie. Rick to szalony naukowiec, który wciąga nieśmiałego wnuka Morty’ego w zwariowane przygody między wymiarami.

Serial parodiuje filmy sci-fi i nie boi się kontrowersji. Porusza złożone problemy egzystencjalne, ale też obfituje w czarny humor i absurdalne dialogi. Dlatego animacja zdobyła uznanie widzów na całym świecie i uznawana jest za prawdziwe arcydzieło.

"Rick i Morty" serial komediowy (2013)

“Rick i Morty” to przede wszystkim świetna komedia animowana, która bawi i wciąga od pierwszych minut. Serial opowiada o scientificie Ricku, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka Morty’ego w szalone przygody między wymiarami.

Produkcję cechuje specyficzny humor – mieszanka czarnego humoru, absurdu i parodii konwencji science-fiction. Twórcy nie boją się kontrowersji, przemocy czy wulgaryzmów, dzięki czemu “Rick i Morty” to prawdziwie niepoprawna uczta dla fanów animacji.

Co istotne, pod absurdalną fabułą i humorem kryje się głębsza warstwa. Serial porusza złożone dylematy moralne i egzystencjalne, zmuszając widza do myślenia. To sprawia, że produkcja zdobyła uznanie na całym świecie i uznawana jest za prawdziwe arcydzieło animacji dla dorosłych.

Podsumowanie: Dlaczego warto obejrzeć serial "Rick i Morty"?

"Rick i Morty" to animowany serial komediowy, który podbił serca widzów na całym świecie. Produkcję wyróżnia inteligentny, czarny humor, nieoczywiste zwroty akcji oraz parodia konwencji science-fiction. Dzięki temu jest to jedna z najbardziej lubianych i docenianych animacji ostatnich lat.

Serial opowiada o przygodach szalonego naukowca Ricka Sanchez i jego nieśmiałego wnuka Morty'ego Smitha. Razem przemierzają galaktykę i równoległe wszechświaty, napotykając na swojej drodze wrogów oraz sojuszników. Ich relacja, choć burzliwa, z czasem się zacieśnia.

Animacja porusza złożone problemy egzystencjalne dotyczące sensu życia czy moralności. Robi to jednak w lekki, zabawny sposób, nie tracąc przy tym głębi przekazu. Dlatego, mimo kontrowersyjnych wątków, "Rick i Morty" to po prostu świetna zabawa.

Jeśli szukasz animacji, która rozbawi Cię i skłoni do myślenia, sięgnij po "Ricka i Morty'ego". Na pewno nie pożałujesz czasu poświęconego na obejrzenie tego niezwykłego serialu komediowego.

9 Podobnych Seriali

Sandra Dąbrowska

Sandra Dąbrowska

Witajcie w moim królestwie kinematografii! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy wiersz, każdy kadr, ma swoje znaczenie. Moja pasja to nie tylko oglądanie, lecz tworzenie przestrzeni, gdzie słowa tańczą z obrazami. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie każdy seans to podróż, a każda recenzja to głos ludzkiej wyobraźni. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez świat filmowych emocji, gdzie granice między rzeczywistością a fikcją zacierają się, a magia kina ożywa na nowo. Gotowi na kinową przygodę? Zapraszam do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

Oceń serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 9365

Udostępnij