alt

Ratatuj 2007 - film CDA Lektor PL

rating7.8
16 239
Ocen
calendar2007
time1h 51m
Remy marzy o karierze wielkiego kucharza. Dwie rzeczy stoją mu na przeszkodzie - niechętna rodzina i fakt, iż jest szczurem. Nasz bohater jednak się tym nie zraża i dzielnie dąży do realizacji celu. Zbieg okoliczności sprawia, że trafia on do kanałów mieszczących się dokładnie pod ekskluzywną paryską restauracją. Początkowo Remy nie jest w lokalu mile widziany, ale pasja gotowania bierze górę nad różnicami gatunkowymi. Wkrótce cały kulinarny światek zostaje wywrócony do góry nogami... (za filmweb.pl)

Aktorzy

Actor Brad Garrett

Brad Garrett

Actor Brian Dennehy

Brian Dennehy

Actor Will Arnett

Will Arnett

Actor Peter O'Toole

Peter O'Toole

Actor James Remar

James Remar

Actor John Ratzenberger

John Ratzenberger

Actor Patton Oswalt

Patton Oswalt

Actor Ian Holm

Ian Holm

Obejrzyj także

Ratatuj (2007) - filmy dla dzieci

Ratatuj to wspaniała animacja dla dzieci wyprodukowana przez studio Pixar w 2007 roku. Opowiada historię szczura o imieniu Remy, który marzy o zostaniu kucharzem w prestiżowej paryskiej restauracji. Mimo iż jego rodzina i przyjaciele uważają, że szczury nie powinny gotować, Remy nie rezygnuje ze swoich marzeń.

Animacja pełna jest humoru i ciepła, a przy tym porusza ważne tematy, takie jak akceptacja siebie i realizacja marzeń. Doskonale nadaje się zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Kolorowa grafika, sympatyczni bohaterowie i wciągająca fabuła sprawią, że dzieci będą oglądać ten film z zapartym tchem.

Ratatuj to jeden z najlepszych filmów animowanych dla dzieci. Gorąco polecamy obejrzeć go całej rodzinie!

Ratatuj (2007) - darmowe filmy online lektor pl

Fani animacji uwielbiający oglądanie filmów online mamy dla Was dobrą wiadomość - świetny film Ratatuj w wersji z polskim lektorem jest dostępny za darmo w Internecie!

Platforma FilmyOnline udostępnia na swojej stronie tę wspaniałą animację studia Pixar z 2007 roku zupełnie za darmo. Wystarczy wejść w filmy które warto obejrzeć , wpisać w wyszukiwarce "Ratatuj" i już można oglądać przygody sympatycznego szczura Remy'ego, który marzy o karierze kucharza.

Jakość obrazu i dźwięku filmu dostępnego na FilmyOnline jest bardzo dobra. Lektor czyta kwestie bohaterów wyraźnie i z odpowiednią emocją. Gorąco polecamy skorzystać z okazji i obejrzeć Ratatuj online zupełnie za darmo!

Ratatuj to jedna z najlepszych animacji, jakie kiedykolwiek powstały. Koniecznie musicie ją obejrzeć!

Ratatuj (2007) - całe filmy za darmo z lektorem

Szukasz miejsca, gdzie możesz za darmo obejrzeć cały film animowany z polskim lektorem? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - świetną animację Ratatuj z 2007 roku udostępnił portal BajkiOnline.

BajkiOnline to strona, na której znajdziesz mnóstwo bajek, filmów i seriali animowanych dla dzieci. Wszystkie produkcje są dostępne za darmo, a wiele z nich ma profesjonalnego polskiego lektora. Wystarczy wejść na BajkiOnline.pl i wyszukać interesujący Cię film.

Ratatuj opowiada historię Remy'ego - szczura marzącego o karierze kucharza. Mimo przeciwności losu realizuje on swoje marzenia, uciekając z kanałów do paryskiej restauracji. To wspaniała bajka dla całej rodziny. Gorąco polecamy obejrzeć ją na BajkiOnline!

 • Animacja dostępna za darmo z lektorem
 • Znakomita zabawa dla całej rodziny
 • Pouczająca historia o realizacji marzeń

Ratatuj (2007) - naprawdę dobre filmy animowane

Szukasz naprawdę dobrego filmu animowanego? Animacja Ratatuj od studia Pixar to strzał w dziesiątkę! Ta produkcja z 2007 roku opowiada niezwykle wciągającą i pouczającą historię.

Główny bohater, szczur Remy, marzy o karierze kucharza, mimo że jego rodzina uważa gotowanie za niegodne szczura. Remy nie poddaje się jednak i ucieka do Paryża, gdzie zaczyna pracować w prestiżowej restauracji.

Animacja jest pełna humoru, ciepła i porusza ważne tematy. Cudowna grafika, wspaniali bohaterowie i fascynująca fabuła sprawią, że będziesz oglądać ten film z zapartym tchem. Ratatuj to perełka - obowiązkowy punkt programu dla fanów filmów animowanych!

Ratatuj (2007) - najlepsze bajki dla dzieci

Jeśli szukasz najlepszych bajek dla swoich dzieci, koniecznie pokaż im film animowany Ratatuj. Ta produkcja studia Pixar z 2007 roku opowiada wciągającą i pouczającą historię sympatycznego szczura Remy'ego.

Remy marzy, by zostać kucharzem, jednak jego rodzina uważa gotowanie za niegodne szczura. Mimo przeciwności losu Remy uciekają z kanałów do Paryża, gdzie rozpoczyna pracę w prestiżowej restauracji.

Ratatuj to pełna ciepła i humoru animacja z wspaniałą fabułą, która zachwyci nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Porusza ważne tematy, takie jak realizacja marzeń i akceptacja siebie. Gorąco polecamy ten film wszystkim rodzicom poszukującym wartościowych bajek dla swoich pociech!

Ratatuj (2007) - animacja dla całej rodziny

Szukasz animacji, którą mogłabyś obejrzeć z całą rodziną? Ratatuj to strzał w dziesiątkę! Ten film wyprodukowany w 2007 roku przez studio Pixar opowiada wspaniałą i pouczającą historię.

Głównym bohaterem jest sympatyczny szczur Remy, który marzy, by zostać kucharzem. Mimo iż jego rodzina uważa gotowanie za niegodne szczura, Remy ucieka do Paryża, gdzie rozpoczyna pracę w słynnej restauracji.

Film przepełniony jest ciepłem, humorem i porusza ważne tematy bliskie każdemu. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą zachwyceni tą produkcją. Całą rodziną z pewnością będziecie się znakomicie bawić oglądając Ratatuj. Gorąco polecamy!

10 Podobnych Filmów:

 1. Pies i Robot
 2. Wielkodomscy – film
 3. Kung Fu Panda
 4. Shrek
 5. Nasze magiczne Encanto
 6. Trolle 3
 7. Koralina i tajemnicze drzwi
 8. Gru i Minionki: Pod przykrywką
 9. Megamocny
 10. Leo
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 16239
Udostępnij serial
Sandra Dąbrowska

Sandra Dąbrowska

Witajcie w moim królestwie kinematografii! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy wiersz, każdy kadr, ma swoje znaczenie. Moja pasja to nie tylko oglądanie, lecz tworzenie przestrzeni, gdzie słowa tańczą z obrazami. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie każdy seans to podróż, a każda recenzja to głos ludzkiej wyobraźni. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez świat filmowych emocji, gdzie granice między rzeczywistością a fikcją zacierają się, a magia kina ożywa na nowo. Gotowi na kinową przygodę? Zapraszam do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Pixar
avatar

Mailosz

Ratatuj należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Pixar
avatar

Ms_Paulla

Ratatuj to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 51m. Gorąco polecam
avatar

Matek

Mocna ocena 7.8 sugeruje, że Ratatuj to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7.8, Ratatuj udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Ratatuj z oceną 7.8, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.8 nie przekonuje Cię do obejrzenia Ratatuj, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 7.8 sugeruje, że Ratatuj to pozycja obowiązkowa dla fanów Pixar.