alt

Nimfomanka: Część 2 2013 - film CDA Lektor PL

rating6.8
2 782
Ocen
calendar2013
time2h 04m
W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

Aktorzy

Actor Willem Dafoe

Willem Dafoe

Actor Mia Goth

Mia Goth

Actor Shia LaBeouf

Shia LaBeouf

Actor Stellan Skarsgård

Stellan Skarsgård

Actor Uma Thurman

Uma Thurman

Actor Charlotte Gainsbourg

Charlotte Gainsbourg

Actor Christian Slater

Christian Slater

Actor Jamie Bell

Jamie Bell

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Nimfomanka: Część 2 (2013) - pornograficzna opowieść o kobiecie

Jeśli szukasz naprawdę dobrego filmu, który wciąga i pozostawia trwały ślad w sercu i umyśle, musisz obejrzeć "Nimfomankę: Część 2". Ten kontrowersyjny dramat z 2013 roku od słynnego duńskiego reżysera Larsa von Triera opowiada historię Joe, kobiety uzależnionej od seksu. Film został ocenzurowany w wielu krajach ze względu na drastyczne i eksplicytne sceny seksualne, ale krytycy zgodnie uznali go za dzieło sztuki filmowej.

Część druga tej historii przenosi nas w dalszy etap życia Joe, kiedy to jej uzależnienie od seksu sięga zenitu. Scenariusz pióra samego von Triera ukazuje bezwzględną prawdę o destrukcyjnej sile nałogu i jego konsekwencjach. Chociaż film nie jest przeznaczony dla młodszych widzów, dorośli mogą znaleźć w nim wiele głębokich i ważnych przesłań dotyczących ludzkiej natury oraz skłonności do ulegania najgłębszym pokusom.

„Nimfomanka: Część 2" to skandalizująca, ale jakże prawdziwa opowieść o miłości, pożądaniu i uzależnieniu od seksu. Film ten nie jest dla każdego, ale ci, którzy się na niego odważą, z pewnością nie zapomną tej historii.

Jeśli szukasz darmowych filmów online do obejrzenia z lektorem dla dorosłych widzów, "Nimfomanka: Część 2" jest doskonałym wyborem. Ten kosmiczny dramat sexy zabierze cię w podróż do najgłębszych zakamarków ludzkiej psychiki i zmusi do przemyśleń na temat naszych najbardziej prymitywnych instynktów. Chociaż do obejrzenia tego filmu potrzebna jest odwaga, z pewnością otrzymasz coś wyjątkowego w zamian.

 • Wspaniała gra aktorska z udziałem Stacy Martin i Charlotte Gainsbourg.
 • Odkrywcza fabuła, która nie boi się kontrowersyjnych tematów.
 • Doskonałe połączenie dramatu, seksu i psychologii.
 • Odważne, skandalizujące, ale niezapomniane dzieło filmowe.

Nimfomanka: Część 2

Naprawdę dobry film o uzależnieniu od seksu - bezpłatne oglądanie

Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego i zapadającego w pamięć, zdecydowanie powinieneś obejrzeć "Nimfomankę: Część 2". Ten skandaliczny dramat od uznanego reżysera Larsa von Triera podejmuje rzadko poruszany temat uzależnienia od seksu w sposób bezprecedensowy i odważny. Chociaż film został ocenzurowany w wielu krajach ze względu na drastyczne i eksplicytne sceny, ci, którzy się na niego odważyli, zgodnie twierdzą, że to arcydzieło kina.

Będąc kontynuacją pierwszej części, "Nimfomanka: Część 2" zabiera nas w dalszą podróż przez burzliwe życie Joe, kobiety, której ogromny apetyt na seks doprowadził do wielu niebezpiecznych, a czasem nawet tragicznych sytuacji. Jednak to właśnie ten motyw uzależnienia od seksu i jego destrukcyjnych konsekwencji czyni film tak wyjątkowym i pozostawiającym trwały ślad w pamięci widza.

Mimo kontrowersji wokół "Nimfomanki: Część 2", film ten jest wart obejrzenia dla każdego dorosłego widza ceniącego sobie dobre kino artystyczne, które zmusza do głębszych refleksji.

Jeśli szukasz naprawdę dobrego filmu, który wykracza poza utarte schematy i porusza ważne, chociaż często kontrowersyjne tematy, "Nimfomanka: Część 2" jest doskonałym wyborem. A co najlepsze, możesz oglądać ten film za darmo online z polskim lektorem, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty lub bariery językowe. Odważny, kontrowersyjny, ale jakże niezapomniany - taki właśnie jest ten filmowy majstersztyk Larsa von Triera.

Całe filmy skierowane do dorosłych widzów za darmo z lektorem

Kiedy myślisz o filmach dla dorosłych widzów, zwykle na myśl przychodzą produkcje z gatunku dramatu lub thrillera psychologicznego. Ale co jeśli taka produkcja zawierałaby również skrajnie eksplicytne sceny seksualne i podejmowała kontrowersyjny temat uzależnienia od seksu? Dokładnie takim filmem jest "Nimfomanka: Część 2" od duńskiego mistrza Larsa von Triera.

Ta druga część opowieści o Joe, kobiecie zbuntowanej i głęboko uzależnionej od seksu, zabiera widza w podróż przez najciemniejsze zakamarki ludzkiej psychiki. Poprzez dosadne, często szokujące sceny, von Trier pokazuje, jak dalece można się pogrążyć w labiryncie pożądania i uzależnienia. Chociaż niektórzy mogą uznać te sceny za zbyt eksplicytne, krytycy zgodnie twierdzą, że są one niezbędne do zrozumienia całej głębi tej historii.

 • Eksplicytna, ale poruszająca opowieść o uzależnieniu.
 • Arcydzieło kina artystycznego od mistrza gatunku.
 • Darmowe oglądanie z lektorem dla dorosłych widzów.
 • Skandaliczny, ale niezapomniany film, który zostaje w pamięci.

Jeśli szukasz całych filmów skierowanych do dorosłych widzów, które możesz obejrzeć za darmo online z polskim lektorem, "Nimfomanka: Część 2" jest doskonałym wyborem. Ten film z pewnością nie jest dla każdego, ale jeśli lubisz kino artystyczne, które pcha granice i zmusza do głębszej refleksji, nie możesz przegapić tego skandalicznego i niezapomnianego dzieła Larsa von Triera.

Darmowe filmy online: kosmiczny dramat sexy od Larsa von Trier

W świecie kina artystycznego niewiele nazwisk wzbudza tyle kontrowersji i emocji, co Lars von Trier. Słynny duński reżyser od lat znany jest ze swojego bezkompromisowego i prowokacyjnego stylu, który często dobija do głębi ludzkiej psychiki i pożądań. Jednym z jego najbardziej znanych i kontrowersyjnych dzieł jest właśnie "Nimfomanka: Część 2" - drugą część opowieści o Joe, kobiecie, której życie całkowicie zdominowała obsesja na punkcie seksu.

Niezależnie od tego, czy uznasz "Nimfomankę: Część 2" za arcydzieło, czy też obrazoburczą prowokację, jedno jest pewne - ten film na długo pozostanie w twojej pamięci.

To, co wyróżnia ten film spośród innych darmowych filmów online dostępnych z lektorem, to jego dosadność i bezkompromisowość w przedstawianiu tematu uzależnienia od seksu. Poprzez surrealistyczne, a czasem wręcz kosmiczne wizje, von Trier zabiera widza w mroczną podróż po najgłębszych zakamarkach ludzkiej psychiki i pożądań. Czy tego chcemy, czy nie, "Nimfomanka: Część 2" zmusza nas do przyjrzenia się naszym najgłębszym instynktom i skłonnościom.

Jeśli szukasz naprawdę dobrego, choć niezwykle kontrowersyjnego i eksplicytnego filmu, który będzie tematem wielu dyskusji i rozmów, zdecydowanie powinieneś obejrzeć ten kosmiczny dramat sexy od mistrza prowokacji Larsa von Triera. A najlepsze jest to, że możesz obejrzeć go za darmo online z polskim lektorem, więc nie ma żadnych barier w dotarciu do tego skandalicznego, ale jakże fascynującego dzieła sztuki filmowej.

Nimfomanka: Część 2

Podsumowanie: Skandaliczny, ale arcydzielny film tylko dla dojrzałych widzów

Jeśli szukasz naprawdę dobrego i zapadającego w pamięć filmu dla dorosłych widzów, "Nimfomanka: Część 2" jest zdecydowanie pozycją obowiązkową. Ten kontrowersyjny dramat Larsa von Triera nie jest filmem dla dzieci, ale jeśli lubisz kino artystyczne, które wykracza poza schematy i pcha granice, z pewnością go docepisz. Dostępny za darmo online z polskim lektorem, bez konieczności rejestracji, pozwoli ci zanurzyć się w ten kosmiczny, eksplicytny, ale jakże intrygujący świat uzależnienia od seksu. Von Trier w bezpardonowy sposób ukazuje najgłębsze zakamarki ludzkiej psychiki i instynktów. Nie przegap tej okazji na obejrzenie całego, skandalicznego, ale niezapomnianego filmu, który na długo zostanie w twojej pamięci.

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2782
Udostępnij serial
Sandra Dąbrowska

Sandra Dąbrowska

Witajcie w moim królestwie kinematografii! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy wiersz, każdy kadr, ma swoje znaczenie. Moja pasja to nie tylko oglądanie, lecz tworzenie przestrzeni, gdzie słowa tańczą z obrazami. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie każdy seans to podróż, a każda recenzja to głos ludzkiej wyobraźni. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez świat filmowych emocji, gdzie granice między rzeczywistością a fikcją zacierają się, a magia kina ożywa na nowo. Gotowi na kinową przygodę? Zapraszam do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

9 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Zentropa Entertainments
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Zentropa Entertainments
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Nimfomanka: Część 2 wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 6.8
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 2h 04m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 2h 04m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 6.8 nie wzięła się znikąd - Nimfomanka: Część 2 po prostu wciąga.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Nimfomanka: Część 2, spojrzenie na ocenę 6.8 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!