Video Sources 114 Views

  • Watch traileryoutube.com
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jan. 02, 2020Poland140 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
what going on?

Synopsis

 
Jak zostałem gangsterem – film online
Maciej Kawulski okazuje się być człowiekiem wielu talentów, a ten najnowszy – filmowy – w pełni potwierdza drugą reżyserską próbą. W przypadku niezłego “Underdoga” można było jeszcze stosować taryfę ulgową, która przysługuje debiutantowi. Przedsiębiorczy zmysł współwłaściciela KSW i znajomość sztuk walk stanowiły solidny kapitał, na którym opłacało się budować filmową markę. Przy realizacji “Jak zostałem gangsterem” Kawulski musiał już zdać sobie sprawę z tego, że jakikolwiek handicap nie wchodzi w grę, a kuloodporna kamizelka nie uchroni go przed ostrzałem krytyki. Jeśli ktoś tu jednak pociąga za spust, to jest nim właśnie świeżo upieczony reżyser.

Kawulski bowiem doskonale najnowszym filmem wstrzelił się w gusta szerokiej widowni. Mocno osadzone w realiach kina sensacyjnego Jak zostałem gangsterem – film online intryguje narracyjną swobodą, zaskakuje sprawnością reżyserskiego warsztatu, urzeka aktorskim rzemiosłem i przede wszystkim wciąga od pierwszego do ostatniego kadru. Jednocześnie stanowi efekt wysoce rzetelnego i profesjonalnego podejścia do sztuki filmowej. Nikt nie mydli nam oczu, że tworzy coś więcej niż pełnokrwistą rozrywkę, w której od wysublimowanego dialogu bardziej liczy się soczysta riposta, a pełne magazynki w pistoletach są ważniejsze niż kompletny scenariusz.
 
W “Historii prawdziwej” roi się bowiem od fabularnych dziur, uproszczeń lub uogólnień, które wynikają przede wszystkim ze zbyt długiego metrażu. Dwie i pół godziny to i tak dość wąski zakres czasowy, by upchać wydarzenia zapoczątkowane w latach 70. i dobrnąć w finale do początku XXI wieku. Mistrzem długodystansowych, gangsterskich opowieści jest Scorsese, którym Kawulski naturalnie się inspiruje. To jednak nie ta liga, by utrzymać tempo twórcy “Chłopców z ferajny” i nie złapać przy tym zadyszki. A kilka razy Kawulskiemu wyraźnie brakuje tlenu i kręci się w głowie. Całość jest jednak na tyle dobrze przemyślana, że kryzysowe momenty raczej nie zacierają istoty Jak zostałem gangsterem – film online .
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Original title Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
IMDb Rating 7 274 votes
TMDb Rating 9.1 7 votes

Similar titles

Batman: Hush
W wysokiej trawie
Furia
Piranie
Bohemian Rhapsody
Joker
Creed: Narodziny legendy
Portret kobiety w ogniu
Joker
Sekretna obsesja
The Aeronauts
Irlandczyk

Leave a comment