365 Dni

365 Dni

Feb. 07, 2020Poland116 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
what going on?

Synopsis

365 dni

Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. „365 dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

Powieść Blanki Lipińskiej 365 dni podzieliła Polaków. Z jednej strony zachęciła do czytania ludzi, którzy nie mieli książki w ręku od czasów szkoły średniej i ich wspomnienia z związane z literaturą – mówiąc krótko – nie były najlepsze. Z drugiej: niewiele więcej dobrego może powiedzieć o niej ktoś, kto z literaturą obcuje na co dzień. Czy na podstawie takiego materiału mógł powstać dobry film – zwłaszcza, że jedną z jego producentek była autorka książki? Łatwo chyba przewidzieć, że odpowiedź brzmi: „Nie”.

O tym, że powstaje film na podstawie bestselleru Blanki Lipińskiej “365 dni” wiadomo już od dawna. Mimo że zdjęcia do produkcji zakończyły się jakiś czas temu, to obsada do samego końca była trzymana w ścisłej tajemnicy. W środę 4 grudnia w Warszawie odbyła się konferencja twórców “365 dni”, na której zaprezentowano aktorów, którzy pojawią się w filmie. Premiera filmu ma odbyć się 7 lutego 2020

W role główne w “365 dni” wcielą się Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone. To ich romans rozpali wszystkich widzów. Laura jest piękną i utalentowaną dziewczyną, której powodzi się w życiu zawodowym, ale nie ma jednak szczęścia w miłości. Dziewczyna uwikłana jest w wieloletni związek bez namiętności, któremu daje ostatnią szansę podczas wycieczki na Sycylię. To tam zostaje zauważona przez Massimo – bossa sycylijskiej rodziny mafijnej. Mężczyzna, kiedy cudem uniknął śmierci.

365 Dni
Original title 365 Dni
IMDb Rating 3 432 votes
TMDb Rating 5.6 90 votes

Similar titles

Nieoszlifowane diamenty
Pralnia
Yesterday
Nie ma nas w domu
Joker
Wynajmij sobie chłopaka
Król
Husma
Powiedz mi, kim jestem
Pakt z diabłem
Proceder
Śnieżka i fantastyczna siódemka

Leave a comment